Geçmiş dönemde edindiğimiz alışkanlıklar doğrultusunda, kayıtlar defterlerde tutulmaktaydı. İster istemez defterde giriş ve çıkışlar doğru bir şekilde tutulamıyordu. Tutulamayan unutulan kayıtlar ve hatalı girişler olmakta bu da yılda, binlerce TL’yi düzgün kayıt tutamadığımızdan dolayı kaybetmemize sebep olmaktaydı. GazelVetMed yazılımda her türlü kaydı kolaylıkla tutulabileceğinden dolayı küçük detay gibi görünen totalde büyük kayıplarımızın önüne geçmiş olacağız. Karlılığımızın da büyük oranda arttığını görmüş olacağız. e-vet yazılım ölçülebilir klinik işletmeciliği sağlayacak. Yapılan her şeyin sonuçlarını istatistiki olarak alabileceğiz. Bu da bize yanlışlarımızı değerlendirme ve düzeltme fırsatı sunacaktır.

GazelVetMed, yenilikçi arayüzü ile sosyal ağda gezermişcesine kolaylık ile özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kullanımı kolay ve basitdir.

GazelVetMed, Dünya standartında hizmet veren bulut teknoloji hizmeti ile hizmet veren üst düzey sunucularda barınır. Tüm sayfalar SHA-256 SSL sertifikası ile şifrelenmiştir. Her ihtimale karşıda sürekli olarak farklı sunucularda yedekleme yaparak verilerinizin güvenliğinizi sizin için sağlar, ekstra bir yedeklemeye yapmanıza gerek kalmaz.

GazelVetMed yazılımda satışını yapacağınız çoğu ürünün ürün bilgileri mevcuttur. Sizin yapmanız gereken sadece aldığınız ilaçların miktar ve SKT/STT bilgi girişini yapmaktır. Buna bağlı olarak, hangi ürünün miadı yakın ise; stok miktarı ile birlikte o ilaç ön plana çıkacak ve takibini kolaylıkla yapabileceksiniz. Stokları ise araç stok olarak tanımlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.